УніверсальнийПрибиральник
+38 (067) 155 55 85

Відгуки

Юрій Калашнік
Огромное спасибо Валентине и её волшебным помощницам за проделанную работу! Работа выполненна на высочайшем уровне. Я в восторге! Абсолютно всё вымыто до блеска! Буду рекомендовать только Вас! 
Надия Андерсен
Огромная благодарность Валентине и ее помощницам за замечательно убранную квартиру! Я и не могла представить что ее возможно вернуть в почти первоначальное состояние! Огромное спасибо! Вы профессионалы своего дела!
Галина (смт Гребінки)
Нормальні враження від хімчистки дивана. Все добре почистили. Дівчата дуже приємні. Немає зауважень. (замовлення виконував представник з м. Біла Церква) 
Кочнєва Світлана
Замовляла хімчистку килима. Враження хороші, гарно почистили. Все зробили дуже добре.
Коваленко Наталія Володимирівна
Була надана хімчистка килима. Все влаштувало. Все добре. Будемо і надалі користуватись послугами компанії. 
Бурлака Александр Николаевич
Отлично выполнили химчистку мягкой мебели. Женщина аккуратно все выполняла, за собой все убрала. Все понравилось. Будем еще обращаться. 
Яцюк Наталія (м.Сквира)
Була надана послуга прибирання після ремонту, мені все сподобалось. Дівчата молодці, зробили все якісно, чистенько. Я була вдома, коли вони прибирали, після закінчення роботи одразу сказали мені - "Перевіряйте". Я перевірила, ніяких зауважень не виникло. (замовлення виконував представник з м.Біла Церква)
Лук'янець Ліза
Виконували дівчата генеральне прибирання квартири. В кімнаті гарно прибрали, а на кухні - поверхнево, виборочно зробили. Я коли вдень почала оглядати, то помітила багато чого, що залишили без уваги.
Відповідь директора представництва в м.Біла Церква
Шановна, Лізо. В зв`язку з вашим проханням зробити прибирання за один день і великим обсягом роботи. Взявши до уваги бажання мінімізувати вартість послуги, кількість залучених працівників і обмеженість часу завадило нам задовольнити всі ваші вимоги.
Матвійчук Світлана
Замовляли прибирання після ремонту квартири. Це кошмар. Все після них перемивали. Вони просто пройшли, виборочно дещо повитирали і так залишили. Робота "отвратительна".
Відповідь компанії
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Ми взяли до уваги Ваш сигнал, зараз виясняємо ситуацію. Дякуємо.
Кравець Тетяна
Дуже сподобалось як виконали хімчистку ковроліну. Дівчата працювали оперативно. Все було дуже гарно і швидко зроблено. Навіть плями, яким було 5-10 років повідчищали.
Чагарна Наталія
Мили квартиру після пожежі. Дуже вдячна дівчатам. Ванна блищить , кіптяви як і не було. Сажу з вікон і дверей змили, пилюку зі стін позмивали, меблі і поли відчистили.А ще якщо просиш дівчат переробити щось завжди слухають, всі зауваження відразу беруться до уваги. За потреби буду користуватися їхніми послугами й надалі.Як каже Оля Фреймут РЕКОМЕНДУЮ
Щербань Ольга
Хорошо почистили нам и диван и ковер. Мне все понравилось. Качественно работают.
Андрей Борисович
Заказывали у вас чистку ковра, почистили, но мы после них домывали еще, чтоб порошок не оставался. Они только раз промыли, а надо наверное несколько раз, чтобы вымыть...Меня не устроило и я сам помыл еще раз. Но впринципе нормально, пришлии, сделали работу... 
Шепета Людмила (с.Озірне)
Замовляли генеральне прибирання. Ужасно прибрали. Ходила за ними, все показувала, а потім, коли вони поїхали, то побачила, що вони ще багато чого так і не зробили. Якщо прибирається в кімнаті, миється вікно, то чому батарея має бути наполовину помита, а наполовину ні? Все має бути чисто. Я зараз, коли прибираю в хаті, то знаходжу що вони ще не доприбирали. Дуже не задоволена, адже якщо це генеральне прибирання, то має бути повністю вологе прибирання зроблене, під шафами помито, а то, вони вже збираються їхати, а в коридорі під шафою повно пилюки, я їх завертаю і знов переробляють...І відношення жахливе. Коли робиш зауваження, то вони потім так виконують, ніби "одолженіє" роблять. Як це так? Адже це все передбачено, якщо прибирати, то всюди, а не залишати пилюку після себе. (замовлення виконував представник з Білої Церкви).
Відповідь компанії
Людмило, дякуємо Вам за відгук. Ми взяли до уваги Ваш сигнал, зараз виясняємо ситуацію. Сподіваємось, що найближчим часом ситуація вирішиться. Дякуємо. 
Вінчук Дмитро
Замовляв генеральне прибирання квартири. Люди працюють на совість. Результатом задоволений. При потребі буду звертатись.
Кількість відгуків: 20